Parafia Narodzenia NMP

Ołobok

Kościół Narodzenia NMP w Ociążu

Średnia: 5 (3 głosów)
ulica Kościelna 17, 63-460, Ociąż, Nowe Skalmierzyce, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 17, 63-460 Nowe Skalmierzyce POL

Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Biskupice Ołoboczne - Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 11 - 3.28km
Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej  - Skalmierzyce - ul. Ostrowska 1 - 3.63km
Parafia Bożego Ciała  - Nowe Skalmierzyce - ul. Kaliska 43 - 4.37km
Parafia św. Wojciecha  - Lewków - Pl. Floriana 10 - 4.89km