Parafia św. Bartłomieja Apostoła

Poznańska
Ołobok

Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Biskupicach Ołobocznych

ulica Ostrowska 11, 63-460, Biskupice Ołoboczne, Nowe Skalmierzyce, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 11, 63-460 Nowe Skalmierzyce POL

Parafia Narodzenia NMP  - Ociąż - ul. Kościelna 17 - 3.28km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Latowice - ul. Środkowa 52 - 3.78km
Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej  - Skalmierzyce - ul. Ostrowska 1 - 3.80km
Parafia Bożego Ciała  - Nowe Skalmierzyce - ul. Kaliska 43 - 4.85km
Parafia św. Wojciecha  - Lewków - Pl. Floriana 10 - 5.99km