Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej

ul. Ostrowska 1
Skalmierzyce 63-460

ulica Ostrowska 1, 63-460, Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-460 Nowe Skalmierzyce POL

Parafia Bożego Ciała  - Nowe Skalmierzyce - ul. Kaliska 43 - 1.04km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Kalisz - ul. Wrocławska 209 - 3.53km
Parafia Narodzenia NMP  - Ociąż - ul. Kościelna 17 - 3.63km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Biskupice Ołoboczne - Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 11 - 3.80km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Latowice - ul. Środkowa 52 - 6.49km