Parafia św. Wojciecha

FRANKLINÓW: 10:15

9.00 i 18.00

Średnia: ( głosów)
plac Floriana 10, 63-410, Lewków, Ostrów Wielkopolski (Gmina), Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 10, 63-410 Ostrów Wielkopolski (Gmina) POL

Parafia Miłosierdzia Bożego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Limanowskiego 40 - 4.57km
Parafia św.Michała Archanioła  - Szczury - - 4.77km
Parafia Narodzenia NMP  - Ociąż - ul. Kościelna 17 - 4.89km
Parafia NMP Królowej Polski  - Ostrów Wielkopolski - Królowej Jadwigi 7 - 5.50km
Parafia Świętej Rodziny  - Ostrów Wielkopolski - ul. Grabowska 212 - 5.52km