Parafia Bożego Ciała

Kościół Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach

7.00, 8.30, 10.00, 18.00

11.30 w kościele Matki Bożej

pon., czw., pt., w kościele Bożego Ciała Msza św. poranna w sobotę w kościele Matki Bożej 8.00 18.00

Średnia: 3.5 (2 głosów)
ulica Kaliska 43, 63-460, Nowe Skalmierzyce, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 43, 63-460 Nowe Skalmierzyce POL

Parafia Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej  - Skalmierzyce - ul. Ostrowska 1 - 1.04km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Kalisz - ul. Wrocławska 209 - 2.49km
Parafia Narodzenia NMP  - Ociąż - ul. Kościelna 17 - 4.37km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Biskupice Ołoboczne - Biskupice Ołoboczne, ul. Ostrowska 11 - 4.85km
Parafia św. Jana Pawła II  - Kalisz - Ks. Stanisława Piotrowskiego 13 - 5.79km