Parafia św. Anny

w Zaklikowie
Lubelska
Zaklików

Kościół Trójcy Przenajświętszej w Zaklikowie i Kościół św. Anny (drewniany)

7:00, 7:45 (w kaplicy w Karkówce), 9:00 (dla młodzieży), 10:30 (dla dzieci i ich rodziców), 10:30 (harcerska w 2 niedzielę miesiąca), 12.00 (suma), 17:00

7:00, 18:00 (w okresie zimowym o 17.00)

Święta zniesione

Obszar parafii (Kolęda)

Zaklików, Antoniówka, Baraki Nowe, Baraki Stare, Irena, Karkówka, Józefów, Łysaków Kolonia, Zdziechowice I, Zdziechowice II.

ulica Lubelska 4, 37-470, Zaklików, Powiat Stalowowolski, Woj. Podkarpackie 4, 37-470 Zaklików POL

Parafia Niepokalanego Serca NMP  - Węglin - Węglin 104 - 6.62km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Lipa - ul. Janowska 83 - 7.49km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Potok Wielki - Potok Wielki 101 - 9.02km