Parafia Niepokalanego Serca NMP

18.00 (zimą o 17.00)

Święta zniesione

Średnia: 5 (3 głosów)
Węglin 104, 23-230, Węglin, Trzydnik Duży, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 104, 23-230 Trzydnik Duży POL

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wola Trzydnicka - Wola Trzydnicka 15A - 2.64km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca Ziemiańska 234 - 5.68km
Parafia św. Anny  - Zaklików - ul. Lubelska 4 - 6.62km
Parafia Wniebowzięcia NMP  - Potok Stany - Potok Stany 132 - 7.44km