Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Woli Trzydnickiej

18.00 (zimą o 17.00)

Święta zniesione

Wola Trzydnicka 15A, 23-230, Wola Trzydnicka, Trzydnik Duży, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 15A, 23-230 Trzydnik Duży POL

Parafia Niepokalanego Serca NMP  - Węglin - Węglin 104 - 2.64km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca Ziemiańska 234 - 3.71km
Parafia NMP Wspomożenia Wiernych  - Dąbrowa - Dąbrowa Olbięcka 83A - 4.92km
Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła  - Olbięcin - Olbięcin 171 - 6.20km