Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

Obszar parafii (Kolęda)

Lipa, Gielnia, Goliszowiec.

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Janowska, 37-470, Zaklików, Powiat Stalowowolski, Woj. Podkarpackie, 37-470 Zaklików POL

Parafia Nawiedzenia NMP i św. Józefa  - Wola Rzeczycka - Wola Rzeczycka 148 - 5.61km
Parafia św. Wojciecha BM  - Rzeczyca Długa - Rzeczyca Długa 111 - 6.07km
Parafia Św. Jakuba Apostoła  - Żabno - Żabno 84 - 7.32km
Parafia św. Anny  - Zaklików - ul. Lubelska 4 - 7.49km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomyśl nad Sanem - ul. Mickiewicza 31 - 9.23km