Parafia NMP Matki Kościoła

Kościół NMP Matki Kościoła w Łąkocinach

9.00 , 11.00

Średnia: ( głosów)
ulica Raszkowska 21, 63-410, Łąkociny, Ostrów Wielkopolski (Gmina), Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 21, 63-410 Ostrów Wielkopolski (Gmina) POL

Parafia św. Wojciecha  - Janków Zaleśny - Janków Zaleśny 5 - 3.39km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Gorzyce Wielkie - ul. Piaskowa 1 - 5.40km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Pogrzybów - Przybysławice 64 - 6.23km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Raszków - ul. Kościelna 4 - 7.60km