Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Raszków 63-440

ulica Kościelna 4, 63-440, Raszków, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 4, 63-440 Raszków POL

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Roszków - ul. Parkowa 24 - 1.17km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Pogrzybów - Przybysławice 64 - 1.70km
Parafia Zwiastowania Pańskiego  - Skrzebowa - Skrzebowa 1 - 2.72km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Korytnica Łaskarzewska - Korytnica Łaskarzewska 7 - 5.80km
Parafia św. Wojciecha  - Janków Zaleśny - Janków Zaleśny 5 - 6.18km