Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich

7.30, 9.00, 10.40, 15.00,

pon- piątku: 17.30, 18.30; sobota: 18.30

ulica Piaskowa 1, 63-410, Gorzyce Wielkie, Ostrów Wielkopolski (Gmina), Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-410 Ostrów Wielkopolski (Gmina) POL

Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Ostrów Wielkopolski - ul. Kręta 54 - 4.00km
Parafia Najświętszego Zbawiciela  - Ostrów Wielkopolski - ul. Wybickiego 67 - 4.74km
Parafia Ducha Świętego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Różana 26 - 4.75km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Ostrów Wielkopolski - ul. Staroprzygodzka 99 - 5.24km
Parafia NMP Matki Kościoła  - Łąkociny - ul. Raszkowska 21 - 5.40km