Parafia Miłosierdzia Bożego

Poznańska
Ostrów Wielkopolski I

Kościół Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.30,18.30, w lipcu i sierpniu Msza św. wieczorem o godz. 20.00 (nie ma Mszy św. o godz. 18.30).

7.30, 15.30, 18.30. W styczniu, lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku nie ma Mszy św. o godz. 18.30.

Inne parafie w miejscowości
ulica Bolesława Limanowskiego 40, 63-400, Ostrów Wielkopolski, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 40, 63-400 Ostrów Wielkopolski POL

Parafia NMP Królowej Polski  - Ostrów Wielkopolski - Królowej Jadwigi 7 - 0.93km
Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Ostrów Wielkopolski - ul. Ledóchowskiego 2 - 1.20km