Parafia NMP Królowej Polski

8.15, 9.30, 10.45, 12.00, 17.00

Poniedziałek - Piątek: 17.00, 18.00 Sobota: 7.00, 18.00

Inne parafie w miejscowości
ulica Królowej Jadwigi 7, 63-400, Ostrów Wielkopolski, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 7, 63-400 Ostrów Wielkopolski POL

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika  - Ostrów Wielkopolski - ul. Ledóchowskiego 2 - 0.32km
Parafia św. Antoniego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Raszkowska 39 - 0.60km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Limanowskiego 40 - 0.93km
Parafia św. Pawła Apostoła  - Ostrów Wielkopolski - ul. Paderewskiego 37 - 1.37km
Parafia Ducha Świętego  - Ostrów Wielkopolski - ul. Różana 26 - 1.65km