Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

okres zimowy- 9:00, 11:00 okres letni- 8:00, 10:00

okres zimowy- 17:00 okres letni- 18:00

Średnia: 4.9 (6 głosów)
ulica Ostrowska 80, 63-421, Dębnica, Przygodzice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 80, 63-421 Przygodzice POL

Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy  - Przygodzice - ul. Szkolna 1 - 4.48km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Czarnylas - ul. ks. Wojciecha Liberskiego 1 - 5.18km
Parafia św. Józefa  - Janków Przygodzki - ul. Szkolna 1 - 5.31km
Parafia św. Anny  - Niedźwiedź Wielkopolski - Niedźwiedź Wielkopolski19 - 7.89km
Parafia św. Barbary  - Odolanów - Pl. Św. Barbary 9 - 7.90km