Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie

7.30, 9.00, 10.15, 11.45

Średnia: 5 (1 głosów)
63-421, Czarnylas, Przygodzice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie, 63-421 Przygodzice POL

Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Dębnica - ul. Ostrowska 80 - 5.18km
Parafia św. Anny  - Niedźwiedź Wielkopolski - Niedźwiedź Wielkopolski19 - 7.05km
Parafia św. Antoniego Padewskiego i św. Jadwigi Śląskiej  - Granowiec - ul. Odolanowska 44 - 7.55km
Parafia Chrystusa Króla  - Chojnik - Chojnik 36 - 8.94km
Parafia św. Barbary  - Odolanów - Pl. Św. Barbary 9 - 9.10km