Parafia św. Józefa

Kościół św. Józefa w Jankowie Przygodzkim

8.30, 10.00, 11.15, 15.30

Średnia: 4 (27 głosów)
ulica Szkolna 1, 63-421, Janków Przygodzki, Przygodzice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-421 Przygodzice POL

Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy  - Przygodzice - ul. Szkolna 1 - 2.65km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Ostrów Wielkopolski - ul. Staroprzygodzka 99 - 3.62km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Ostrów Wielkopolski - ul. Kręta 54 - 4.67km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wysocko Wielkie - Wysocko Wielkie,ul. Kościelna 1 - 5.24km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Dębnica - ul. Ostrowska 80 - 5.31km