Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

Przygodzice 63-421

Średnia: 5 (2 głosów)
ulica Szkolna 1, 63-421, Przygodzice, Powiat Ostrowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-421 Przygodzice POL

Parafia św. Józefa  - Janków Przygodzki - ul. Szkolna 1 - 2.65km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Dębnica - ul. Ostrowska 80 - 4.48km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Wysocko Wielkie - Wysocko Wielkie,ul. Kościelna 1 - 4.49km
Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej  - Ostrów Wielkopolski - ul. Staroprzygodzka 99 - 4.86km
Parafia św. Pawła Apostoła  - Ostrów Wielkopolski - ul. Paderewskiego 37 - 6.13km