Parafia św. Mikołaja

w Sulerzyżu

Warszawska

Kościół św. Mikołaja w Sulerzyżu

9:00, 12:00, 10:30 (w Chotumiu)

18:00 (od kwietnia do września), 17:00 (od października do marca)

Średnia: 4.5 (4 głosów)
Sulerzyż 48, 06-452, Sulerzyż, Glinojeck, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 48, 06-452 Glinojeck POL

Parafia św.Jana Chrzciciela  - Unikowo - - 8.15km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Ciechanów - ul. Maksymiliana Kolbego 39 - 9.06km
Parafia św. Piotra Apostoła  - Ciechanów - ul. Wyspiańskiego 25 - 10.19km
Parafia św. Zygmunta  - Kraszewo - Kraszewo 40 - 10.55km