Parafia św. Zygmunta

Warszawska

Kościół św. Zygmunta w Kraszewie

9:15; 11:30; 15:00

17:00 (w czasie letnim o 18:00)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (2 głosów)
06-456, 06-456 Ojrzeń POL

Parafia św. Leonarda  - Łopacin - Łopacin 35 - 7.99km
Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji  - Sońsk - ul. Ciechanowska 3 - 8.53km
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników  - Ciechanów - ul. Ludowa 31 - 8.61km
Parafia Matki Bożej Fatimskiej  - Ciechanów - ul. Maksymiliana Kolbego 39 - 8.70km
Parafia św. Tekli  - Ciechanów - ul. Augustiańska 3a - 9.47km