Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Anny

Łódzka

ozorkowski

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Anny w Parzęczewie

7:00, 18:00 (od 1 października do 30 kwietnia o 17:00)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
plac Tadeusza Kościuszki 17, 95-045, Parzęczew, Powiat Zgierski, Woj. Łódzkie 17, 95-045 Parzęczew POL

Parafia św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika  - Solca Wielka - Solca Wielka 54 - 4.75km
Parafia NMP Królowej Polski  - Ozorków - ul. Adamówek 4/6 - 5.54km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Leźnica Wielka - Leźnica Wielka 3 - 6.44km