Parafia Ścięcia św. Jana Chrzciciela i Świętej Trójcy

poddębicki

Kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela i Świętej Trójcy w Budzynku

17:00 (latem o 19:00)

Budzynek 21, 99-205, Budzynek, Dalików, Powiat Poddębicki, Woj. Łódzkie 21, 99-205 Dalików POL

Parafia św. Floriana  - Domaniew - Domaniew 35 - 4.54km
Parafia Wniebowzięcia NMP i św. Anny  - Parzęczew - Plac Kościuszki 17 - 5.58km
Parafia św. Mateusza Ewangelisty  - Dalików - pl. Powstańców 5 - 5.93km
Parafia św. Jakuba Apostoła  - Leźnica Wielka - Leźnica Wielka 3 - 6.94km
Parafia św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika  - Solca Wielka - Solca Wielka 54 - 9.48km