Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP i Podwyższenia Krzyża Świętego

Łódzka
ozorkowski

Kościół św. Józefa Oblubieńca NMP i Podwyższenia Krzyża Świętego w Ozorkowie

7:00, 9:00, 10:30 (dla dzieci), 11:30 (wypominki za zmarłych, w wakacje we wtorki o 17:40), 12:00 (ze chrztami), 18:00, 9:45 (kaplica na starym cmentarzu)

7:00, 17:30 (nie ma w wakacje), 18:00

Inne parafie w miejscowości
plac Jana Pawła II 5, 95-035, Ozorków, Powiat Zgierski, Woj. Łódzkie 5, 95-035 Ozorków POL

Parafia NMP Królowej Polski  - Ozorków - ul. Adamówek 4/6 - 1.29km
Parafia św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika  - Solca Wielka - Solca Wielka 54 - 4.81km
Parafia Matki Bożej Królowej  - Sokolniki Las - ul. T. Kościuszki 1 - 5.50km
Parafia Bożego Ciała i św. Stanisława BM  - Modlna - Modlna 28 - 6.19km