Parafia św. Idziego

Złoczew

Kościół św. Idziego w Brzeźniu

8.00, 9.30, 11.30, 16.00. W czasie wakacji: 8.00, 9.30 i 11.30

styczeń, luty, marzec, kwiecień, wrzesień, listopad – godzina 7.00 i 7.30 maj, czerwiec, październik, grudzień – godzina 7.00 i 17.00 lipiec i sierpień: poniedziałek, środa i piątek – godzina 17.00 wtorek czwartek i sobota – godzina 7.00

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Kościelna 13, 98-275, Brzeźnio, Powiat Sieradzki, Woj. Łódzkie 13, 98-275 Brzeźnio POL

Parafia Św. Idziego  - Brzeźnio - Kościelno 6 - 0.03km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Pyszków - Pyszków 57 - 4.84km
Parafia św. Michała Archanioła  - Dąbrowa Wielka - Dąbrowa Wielka 38 - 7.82km
Parafia św. Marcina i św. Zofii  - Godynice - Godynice 6 - 8.11km