Parafia św. Michała Archanioła

Sieradzki I

Kościół św. Michała Archanioła w Dąbrowie Wielkiej

Inne parafie w miejscowości
Dąbrowa Wielka 38, 98-200, Dąbrowa Wielka, Sieradz (Gmina), Powiat Sieradzki, Woj. Łódzkie 38, 98-200 Sieradz (Gmina) POL

Parafia św. Walentego  - Kłocko - Kłocko 143 - 4.30km
Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej  - Sieradz - ul. Krakowskie Przedmieście 123 a - 5.88km
Parafia św. Anny  - Chojne - ul. Główna 4 - 6.32km
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego  - Sieradz - al. Grunwaldzka 8 - 6.94km