Parafia Świętego Jana Chrzciciela

Lubień 34-715

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
Lubień 34, 99-100, Lubień, Łęczyca (Gmina), Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 34, 99-100 Łęczyca (Gmina) POL

Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 3.58km
Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 3.88km
Parafia św. Wawrzyńca Diakona i Męczennika  - Solca Wielka - Solca Wielka 54 - 4.72km
Parafia Opieki Św. Józefa  - Leśmierz - Leśmierz 7/8 - 4.85km