Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Łęczyca 99-100

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Poznańska 18A, 99-100, Łęczyca, Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 18A, 99-100 Łęczyca POL

Parafia Świętego Andrzeja Apostoła  - Łęczyca - ul. Kościelna 4 - 0.31km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Topola Królewska - Topola Królewska 63 - 1.99km
Parafia Świętego Jana Chrzciciela  - Lubień - Lubień 1 - 3.88km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Błonie Szlacheckie - Błonie 5 - 4.58km