Parafia Świętego Andrzeja Apostoła

Łęczyca 99-100

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Kościelna 4, 99-100, Łęczyca, Powiat Łęczycki, Woj. Łódzkie 4, 99-100 Łęczyca POL

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny  - Łęczyca - ul. Poznańska 18a - 0.31km
Parafia Św. Bartłomieja Apostoła  - Topola Królewska - Topola Królewska 63 - 2.29km
Parafia Świętego Jana Chrzciciela  - Lubień - Lubień 1 - 3.58km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Błonie Szlacheckie - Błonie 5 - 4.66km