Parafia Wniebowzięcia NMP i Świętych Aniołów Stróżów

w Lidzbarku
Gdańska
Lidzbarski

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętych Aniołów Stróżów w Lidzbarku

7:00, 8:30, 10:30, 12:30, 18:00

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 4.8 (5 głosów)
ulica Stefana Żeromskiego 2A, 13-230, Lidzbark, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 2A, 13-230 Lidzbark POL

Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika  - Lidzbark - ul. Działdowska 3 - 1.14km
Parafia Opatrzności Bożej  - Wąpiersk - Wąpiersk 22 - 6.75km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Wielki Łęck - Wielki Łęck 88 - 7.59km