Parafia Opatrzności Bożej

Gdańska
Lidzbarski

Kościół Opatrzności Bożej w Wąpiersku

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

Wąpiersk 22, 13-230, Wąpiersk, Lidzbark, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 22, 13-230 Lidzbark POL

Parafia św. Wawrzyńca  - Kiełpiny - Kiełpiny 47 - 4.82km
Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika  - Lidzbark - ul. Działdowska 3 - 5.76km
Parafia Wniebowzięcia NMP i Świętych Aniołów Stróżów  - Lidzbark Welski - ul. Żeromskiego 2a - 6.75km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Koszelewy - Koszelewy 6 - 7.27km
Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Wielki Łęck - Wielki Łęck 88 - 9.37km