Parafia św. Mikołaja Biskupa

Gdańska
Lidzbarski

Kościół św. Mikołaja Biskupa w Wielkim Łęcku

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

Wielki Łęck 13, 13-230, Wielki Łęck, Płośnica, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 13, 13-230 Płośnica POL

Parafia św. Wawrzyńca  - Dłutowo - ul. Wolności 49 - 5.35km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Przełęk - Przełęk 62 - 5.43km
Parafia św. Barbary  - Płośnica - ul. Kościelna 45 - 6.35km
Parafia Wniebowzięcia NMP i Świętych Aniołów Stróżów  - Lidzbark Welski - ul. Żeromskiego 2a - 7.59km
Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika  - Lidzbark - ul. Działdowska 3 - 8.01km