Parafia św. Mikołaja Biskupa

Gdańska
Lidzbarski

Kościół św. Mikołaja Biskupa w Wielkim Łęcku

18:00 (latem), 17:00 (zimą)

Średnia: 5 (1 głosów)
Wielki Łęck, 13-206, Wielki Łęck, Płośnica, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie, 13-206 Płośnica POL

Parafia św. Wawrzyńca  - Dłutowo - ul. Wolności 49 - 5.35km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Przełęk - Przełęk 62 - 5.43km
Parafia św. Barbary  - Płośnica - ul. Kościelna 45 - 6.35km
Parafia Wniebowzięcia NMP i Świętych Aniołów Stróżów  - Lidzbark Welski - ul. Żeromskiego 2a - 7.59km
Parafia św. Wojciecha Biskupa Męczennika  - Lidzbark - ul. Działdowska 3 - 8.01km