Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja

Poznańska
Grabów

Kościół Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja w Grabowie nad Prosną

7.30, 9.30, 12.00 i (17.00 w okresie zimowym – Fara), o godz.9.00 w kaplicy w Raduchowie. o godz. 11.00 i o godz (17.00 w okresie letnim – Klasztor)

7.00 i 18.00. W środę i sobotę o godz. 9.00.

ulica Grodzka 12, 63-520, Grabów nad Prosną, Powiat Ostrzeszowski, Woj. Wielkopolskie 12, 63-520 Grabów nad Prosną POL

Parafia Przemienienia Pańskiego  - Giżyce - Giżyce 3 - 3.58km
Parafia Chrystusa Króla  - Marszałki - Marszałki 15a - 5.23km
Parafia św. Marcina  - Chlewo - Chlewo 5a - 5.72km