Parafia Chrystusa Króla

Poznańska

Grabów

Kośció łChrystusa Króla w Marszałkach

19:00 (w okresie zimowym - 17:00)

Średnia: 3.9 (6 głosów)
Marszałki 15A, 63-520, Marszałki, Grabów nad Prosną, Powiat Ostrzeszowski, Woj. Wielkopolskie 15A, 63-520 Grabów nad Prosną POL

Parafia św. Apostołów Filipa i Jakuba  - Bukownica - Bukownica 87 - 2.44km
Parafia św. Marcina  - Chlewo - Chlewo 5a - 4.60km
Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja  - Grabów nad Prosną - ul. Grodzka 12 - 5.23km
Parafia św. Stanisława Kostki  - Doruchów - ul. Kościelna 22 - 5.34km
Parafia św. Idziego  - Przedborów - Przedborów 2 - 6.68km