Parafia Zwiastowania NMP

Poznańska
Mikstat

Kościół Zwiastowania NMP w Kaliszkowicach Kaliskich

Kaliszkowice Kaliskie 1, 63-510, Kaliszkowice Kaliskie, Mikstat, Powiat Ostrzeszowski, Woj. Wielkopolskie 1, 63-510 Mikstat POL

Parafia św. Marcina  - Chlewo - Chlewo 5a - 5.15km
Parafia Narodzenia NMP  - Kotłów - Kotłów 30A - 5.42km
Parafia Świętej Trójcy  - Mikstat - ul. Grabowska 1 - 5.57km
Parafia Niepokalanego Serca NMP i św. Mikołaja  - Grabów nad Prosną - ul. Grodzka 12 - 6.01km
Parafia św. Idziego  - Przedborów - Przedborów 2 - 6.08km