Parafia św. Mikołaja

Warszawska

Kościół św. Mikołaja w Ciemniewku

9:00; 11:30

Ciemniewko 36, 06-430, Ciemniewko, Sońsk, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 36, 06-430 Sońsk POL

Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji  - Sońsk - ul. Ciechanowska 3 - 4.44km
Parafia św. Gotarda  - Pałuki - Pałuki 2 - 7.60km
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników  - Ciechanów - ul. Ludowa 31 - 7.97km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego  - Gąsocin - ul. Zacisze 19 - 8.63km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Gołymin - ul. ks. Michalaka 6B - 8.97km