Parafia św. Wita, Modesta i Krescencji

Kościół Przemienienia Pańskiego w Sońsku

9:00, 10:30, 12:00, 14:30 (kaplica), 16:00

Średnia: 4 (4 głosów)
ulica Ciechanowska, 06-430, Sońsk, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie, 06-430 Sońsk POL

Parafia św. Mikołaja  - Ciemniewko - Ciemniewko 36 - 4.44km
Parafia św. Maksymiliana Kolbego  - Gąsocin - ul. Zacisze 19 - 5.20km
Parafia św. Leonarda  - Łopacin - Łopacin 35 - 5.23km
Parafia św. Zygmunta  - Kraszewo - Kraszewo 40 - 8.53km
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników  - Ciechanów - ul. Ludowa 31 - 8.82km