Parafia św. Gotarda

w Pałukach
Warszawska

Kościół św. Gotarda w Pałukach

Pałuki 2, 06-406, Pałuki, Opinogóra Górna, Powiat Ciechanowski, Woj. Mazowieckie 2, 06-406 Opinogóra Górna POL

Parafia św. Zygmunta  - Opinogóra - ul. Krasińskiego 1 - 3.83km
Parafia św. Mikołaja  - Ciemniewko - Ciemniewko 36 - 7.60km
Parafia Błogosławionych Płockich Biskupów Męczenników  - Ciechanów - ul. Ludowa 31 - 8.16km
Parafia św. Franciszka z Asyżu  - Ciechanów - ul. Batalionów Chłopskich 10 - 8.36km
Parafia św. Mateusza  - Zielona - Zielona k. Ciechanowa - 8.49km