Parafia św. Wawrzyńca

Łódzka
Piotrkowski

Kościół św. Wawrzyńca w Bujnach

9:00, 11:00, 16:00 (okresowo)

17:00 (poniedziałek - piątek), 8:00 (sobota)

Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Parafialna 12, 97-300, Bujny, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie 12, 97-300 Wola Krzysztoporska POL

Parafia św.Antoniego Padewskiego  - Gąski - Gąski 27 - 0.99km
Parafia NMP Królowej Pokoju  - Piotrków Trybunalski - ul. Kotarbińskiego 9 - 4.57km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Wola Krzysztoporska - ul. Wesoła 46 - 4.90km
Kościół Rektoralny OO. Bernardynów Znalezienie Świętego Krzyża  - Piotrków Trybunalski - ul. Słowackiego 2 - 4.96km
Parafia św. Jana Pawła II  - Piotrków Trybunalski - A.F. Modrzewskiego 8 - 5.18km