Kościół Rektoralny OO. Bernardynów Znalezienie Świętego Krzyża

Piotrkowski
Inne parafie w miejscowości
Średnia: 5 (1 głosów)
ulica Juliusza Słowackiego 2, 97-300, Piotrków Trybunalski, Woj. Łódzkie 2, 97-300 Piotrków Trybunalski POL

Parafia św. Jana Pawła II  - Piotrków Trybunalski - A.F. Modrzewskiego 8 - 0.22km
Parafia NMP Królowej Pokoju  - Piotrków Trybunalski - ul. Kotarbińskiego 9 - 0.39km
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego  - Piotrków Trybunalski - ul. Armii Krajowej 19 - 0.90km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Piotrków Trybunalski - ul. Łódzka 49a - 1.52km