Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

rozprzański

Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Woli Krzysztoporskiej

Średnia: 4 (10 głosów)
ulica Wesoła, 97-371, Wola Krzysztoporska, Powiat Piotrkowski, Woj. Łódzkie, 97-371 Wola Krzysztoporska POL

Parafia św.Antoniego Padewskiego  - Gąski - Gąski 27 - 4.25km
Parafia Trójcy Przenajświętszej  - Bogdanów - ul. ks. Kozakowskiego 4a - 4.86km
Parafia św. Wawrzyńca  - Bujny - ul. Parafialna 12 - 4.90km
Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny  - Rozprza - Rynek Piastowski 23 - 6.44km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski  - Parzniewice - Parzniewice 14 - 6.65km