Parafia NMP Królowej Polski

Lubelska
Gorzyce

Kościół Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski we Wrzawach

18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Święta zniesione

8:00, 18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Wrzawy 26, 39-433, Wrzawy, Gorzyce, Powiat Tarnobrzeski, Woj. Podkarpackie 26, 39-433 Gorzyce POL

Parafia św. Zygmunta  - Radomyśl - Pniów 55 - 2.67km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Mściów - Mściów 207 - 3.22km
Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli  - Gorzyce - ul. Piłsudskiego 29 - 4.70km
Parafia św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika  - Dwikozy - ul. Sportowa 1 - 5.78km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomyśl nad Sanem - ul. Mickiewicza 31 - 6.55km