Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

Lubelska

Zawichost

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Mściowie

8.00, 18.00 (zimą o 17.00)

Święta zniesione

Obszar parafii (Kolęda)

Mściów, Nowy Kamień.

Średnia: 4 (11 głosów)
Mściów 207, 27-600, Mściów, Dwikozy, Powiat Sandomierski, Woj. Świętokrzyskie 207, 27-600 Dwikozy POL

Parafia NMP Królowej Polski  - Wrzawy - Wrzawy 26 - 3.22km
Parafia św. Andrzeja Boboli i św. Antoniego Pustelnika  - Dwikozy - ul. Sportowa 1 - 3.55km
Parafia Chrystusa Króla Jedynego Zbawiciela Świata  - Sandomierz - ul. Dobkiewicza 12 - 4.29km
Parafia św. Franciszka Salezego i św. Andrzeja Boboli  - Gorzyce - ul. Piłsudskiego 29 - 5.23km
Rektorat św. Michała Archanioła  - Sandomierz - ul. Żeromskiego 6 - 5.24km