Parafia Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza

Częstochowska
mykanowski

Kościół Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Wierzchowisku

9.00; 12.00; 16.00, 10.30 (Wola Hankowska)

18.00, 17.00 (w poniedziałek i wtorek w Woli Hankowskiej)

ulica Długa 90, 42-233, Wierzchowisko, Mykanów, Powiat Częstochowski, Woj. Śląskie 90, 42-233 Mykanów POL

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego  - Lubojna - ul. Strażacka 2 - 2.30km
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Częstochowa - ul. Narcyzowa 34 - 2.60km
Parafia NMP z Góry Karmel  - Częstochowa - ul. Połaniecka 50a - 3.01km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Częstochowa - ul. Starzyńskiego 11 - 3.21km
Parafia NMP Częstochowskiej  - Częstochowa - ul. ks. Michałowskiego 28a - 3.41km