Parafia Najświętszego Serca Jezusowego

mykanowski

Kościół Najświętszego Serca Jezusowego w Lubojnie

8:00, 9:30 (Lubojenka), 11:00, 16:00

8:00 (poniedziałek), 18:00 (wtorek - sobota)

ulica Strażacka 2, 42-233, Lubojna, Mykanów, Powiat Częstochowski, Woj. Śląskie 2, 42-233 Mykanów POL

Parafia Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza  - Wierzchowisko - ul. Długa 90 - 2.30km
Parafia Niepokalanego Serca NMP  - Czarny Las - ul. Szkolna 5 - 2.59km
Parafia NMP z Góry Karmel  - Częstochowa - ul. Połaniecka 50a - 4.29km
Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Częstochowa - ul. Narcyzowa 34 - 4.71km
Parafia św. Stanisława BM  - Biała Górna - ul. Kościelna 2 - 5.03km