Parafia św. Bartłomieja Apostoła

Gdańska
Chełmiński

Kościół św. Bartłomieja Apostoła w Wabczu

Wabcz 16, 86-212, Wabcz, Stolno, Powiat Chełmiński, Woj. Kujawsko-Pomorskie 16, 86-212 Stolno POL

Parafia Wniebowzięcia NMP  - Wielkie Łunawy - Wielkie Łunawy 11 - 5.52km
Parafia Najświętszego Serca Jezusowego  - Górne Wymiary - Górne Wymiary 53 - 6.64km
Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej  - Wielkie Czyste - Wielkie Czyste 10 - 7.41km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Lisewo - Wyb. Wąbrzeskie 1 - 8.07km
Parafia św. Józefa  - Chełmno - ul. Dworcowa 38 - 8.31km