Parafia Wniebowzięcia NMP

Gdańska
Chełmiński

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielkich Łunawach

18:00 (latem), 16:00 (zimą)

Wielkie Łunawy 11, 86-200, Wielkie Łunawy, Chełmno (Gmina), Powiat Chełmiński, Woj. Kujawsko-Pomorskie 11, 86-200 Chełmno (Gmina) POL

Parafia św. Mikołaja Biskupa  - Szynych - Szynych 49 - 5.12km
Parafia św. Bartłomieja Apostoła  - Wabcz - Wabcz 16 - 5.52km
Parafia św. Marcina Biskupa  - Sarnowo - Sarnowo 25 - 6.26km
Parafia św. Barbary  - Sartowice - Sartowice 28 - 6.49km
Parafia św. Andrzeja Boboli  - Pieńki Królewskie - Pieńki Królewskie 1A - 7.71km