Parafia św. Alberta Chmielowskiego

Częstochowska
św. Lamberta w Radomsku

Kościół św. Alberta Chmielowskiego w Stobiecku Szlacheckim

Stobiecko Szlacheckie 179, 97-561, Stobiecko Szlacheckie, Ładzice, Powiat Radomszczański, Woj. Łódzkie 179, 97-561 Ładzice POL

Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomsko - ul. Przemysłowa 34 - 2.55km
Parafia św. Rocha  - Radomsko - św. Rocha 234 - 2.86km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Radomsko - ul. ks. Karola Kościowa 2 - 3.69km
Parafia św. Alberta Chmielowskiego  - Blok Dobroszyce - ul. Dobryszycka 15 - 4.14km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła  - Radomsko - ul. Narutowicza 155 - 4.45km