Parafia św. Alberta Chmielowskiego

Częstochowska
sulmierzycki

Kościół św. Alberta Chmielowskiego w Bloku Dobryszycach

ulica Dobryszycka 15, 97-505, Blok Dobryszyce, Dobryszyce, Powiat Radomszczański, Woj. Łódzkie 15, 97-505 Dobryszyce POL

Parafia Św. Brata Alberta Chmielowskiego  - Blok Dobryszcze - ul. Dobryszycka15 - 1.41km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Radomsko - ul. Przemysłowa 34 - 2.97km
Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła  - Radomsko - ul. Narutowicza 155 - 3.03km
Parafia św. Antoniego z Padwy  - Radomsko - Płoszów 31 - 4.05km
Parafia św. Alberta Chmielowskiego  - Stobiecko Szlacheckie - Stobiecko Szlacheckie 179 - 4.14km