Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego

Krakowska
jędrzejowski

Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Skroniowie

8:00 (poniedziałek), 18:00 (wtorek - sobota)

Skroniów 142A, 28-300, Skroniów, Jędrzejów, Powiat Jędrzejowski, Woj. Świętokrzyskie 142A, 28-300 Jędrzejów POL

Parafia Matki Bożej Łaskawej  - Jędrzejów - ul. Dygasińskiego 96a - 2.78km
Parafia bł. Wincentego Kadłubka  - Jędrzejów - ul. Klasztorna 20 - 3.58km
Parafia Świętej Trójcy  - Jędrzejów - ul. Jana Pawła II 2 - 4.37km
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Łysaków Drugi - Łysaków Drugi 50 - 6.57km
Parafia św. Prokopa Męczennika  - Krzcięcice - Krzęcice 35 - 7.16km