Parafia Matki Bożej Łaskawej

jędrzejowski

Kościół Matki Bożej Łaskawej w Jędrzejowie

7.30, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00

7:00, 18:00 (w okresie zimowym o 17:00)

Inne parafie w miejscowości
Średnia: 4.4 (25 głosów)
ulica Adolfa Dygasińskiego 96A, 28-300, Jędrzejów, Powiat Jędrzejowski, Woj. Świętokrzyskie 96A, 28-300 Jędrzejów POL

Parafia bł. Wincentego Kadłubka  - Jędrzejów - ul. Klasztorna 20 - 1.49km
Parafia Świętej Trójcy  - Jędrzejów - ul. Jana Pawła II 2 - 1.60km
Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego  - Skroniów - Skroniów 142a - 2.78km
Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Łysaków Drugi - Łysaków Drugi 50 - 5.73km
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa  - Jasionna - Jasionna 73 - 8.17km